Hroch Vladimír (Praha 1907 - 1966 Uherské Hradiště)
Slunečnice, signováno vpravo dole V. Hroch, olej/plátno, 103,5x 72,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |